LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi: Tronditet Beogradi, kërset ‘lufta’ në Beograd ka edhe të vdekur/ Pamje


Sapo ndodhi : Tronditet Beogradi kerset lufta ne beograd,ka edhe te vdekur…Nje shpertim i rende ka ndodhur para pak minutave në beograd ku ka shumë të plagosur që janë dërguar urgjentisht në spital dhe thuhet se numri i të vdekurve është 20. Shpërthimi i një bombe ishte shumë i madhë, dhe për këtë arsye ndodhi kjo ngjarje tragjike, ja ju sjellim edhe videon kur ndodhi shpërthimi. Shikoje videon duke shtypur mbi këtë hapsirën këtu më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *